🏀 #ATH CUP

My Basket League 4on4

ΑΤΗ CUP

-2023/24-

A’ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 48 (Συμμετοχή όλων των ομάδων, εκτός των 8 πρώτων της περσινής Div 1)

B’ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32 

(Συμμετέχουν οι 24 νικητές των ζευγαριών της Α Φάσης και οι 8 πρώτοι της περσινής Div1)

Γ’ ΦΑΣΗ (knock out) ΤΩΝ 16 

(ΝΙΚΗΤΕΣ ΖΕΥΓΑΡΙΩΝ Β’ ΦΑΣΗΣ)

Δ’ΦΑΣΗ (knock out) ΤΩΝ

ΝΙΚΗΤΕΣ ΖΕΥΓΑΡΙΩΝ Γ’ ΦΑΣΗΣ)

ΕΦΑΣΗ (knock out)

FINAL 4 + ΤΕΛΙΚΟΣ

My Basket Cup 2023-24

NEXT GAMES #ATHENS

ΗμερομηνίαΑρχικήΏρα / Αποτελέσματα Εκτός έδραςCourt
Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Round 6
      
 
Nea Makri Team
Παρασκευή 22/09/2023
63-58
 
 Nea Makri Team
TuneSquad BC 
Δευτέρα 18/09/2023
54-42
TuneSquad BC
 
Breaking Dads
  
Pallini Dinosaurs BC 
Παρασκευή 15/09/2023
63-42
Pallini Dinosaurs BC
Δευτέρα 25/09/2023
59-70
Gerontia
 Durantoules
Durantoules 
Πέμπτη 14/09/2023
57-52
Durantoules
 
Alsoupoli
  
Rockers Appetizers 
Τετάρτη 13/09/2023
36-37
Palaimaxoi BC
Κυριακή 24/09/2023
63-52
Palaimaxoi BC
 Palaimaxoi BC
Bubble Bobble 
Σάββατο 16/09/2023
49-41
Bubble Bobble
 
Old Firm
  
Beer A Man 2024 
Κυριακή 17/09/2023
36-34
Beer A Man 2024
Κυριακή 24/09/2023
32-61
Anonymous BC
 Χίονις
  
 
Χίονις
 
 
  
  
 
Dragons
Σάββατο 23/09/2023
49-37
 
 Dragons
The Profs 
Δευτέρα 18/09/2023
46-43
The Profs
 
Aerial Ballers
  
Uncle Drew 
Παρασκευή 15/09/2023
104-57
Uncle Drew
Σάββατο 23/09/2023
75-73
Maroussi City BC
 Uncle Drew
Sportbillides 
Πέμπτη 14/09/2023
47-42
Sportbillides
 
Psy Cho
  
Red Field BC 
Τετάρτη 13/09/2023
62-40
Red Field BC
Δευτέρα 25/09/2023
47-50
96ers
 Baby Boomers
Baby Boomers 
Σάββατο 16/09/2023
75-31
Baby Boomers
 
Oi axtenistoi
  
Starades 
Κυριακή 17/09/2023
62-37
Starades
Κυριακή 24/09/2023
60-61
Pick N’Troll
 BuckLuvades
  
 
BuckLuvades
 
 
 
 
 
Probonators
Δευτέρα 25/09/2023
50-29
 
 Probonators
Tempelicans 
Δευτέρα 18/09/2023
33-35
Clutchers
 
Clutchers
  
Zakcret Sports Highlanders 
Παρασκευή 15/09/2023
55-35
Zakcret Sports Highlanders
Παρασκευή 22/09/2023
43-68
TimberBulls
 Louxoparea
Louxoparea 
Πέμπτη 14/09/2023
55-47
Louxoparea
 
Garden State Warriors
  
He-Ma 
Τετάρτη 13/09/2023
55-50
He-Ma
Σάββατο 23/09/2023
49-47
Lietuvlos Rytas
 He-Ma
Hodream Team 
Κυριακή 17/09/2023
29-24
Hodream Team
 
Remal Madrid
  
DragonBallZ 
Σάββατο 16/09/2023
44-48
Zoglers
Παρασκευή 22/09/2023
35-29
Zoglers
 Zoglers
  
 
Drink Team
 
 
  
  
 
FC San Pauli
Σάββατο 23/09/2023
73-51
 
 FC San Pauli
Χέλια 
Δευτέρα 18/09/2023
33-35
Cafenovioi
 
Cafenovioi
  
Vector Team 
Παρασκευή 15/09/2023
45-35
Vector Team
Παρασκευή 22/09/2023
28-46
Three and Kukoc
 ΙΧΩΡ
ΙΧΩΡ 
Πέμπτη 14/09/2023
56-27 Hoops I did it again
ΙΧΩΡ
 
Hoops I did it again
  
Old School 
Τετάρτη 13/09/2023
66-25
Old School
Δευτέρα 25/09/2023
44-60
Coyotes
 Erythraia Bulls
Erythraia Bulls 
Σάββατο 16/09/2023
60-39
Erythraia Bulls
 
Vatos Blockos
  
Nothing But Net 
Κυριακή 17/09/2023
60-47 Lapades BC
Nothing But Net
Κυριακή 24/09/2023
63-52
Lapades BC
 Nothing But Net
  
 
Monakides
 
 
Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Round 6 Round 5 Round 4 Round 3 Round 2 Round 1
           
  
Nea Makri TeamProbonators
Παρασκευή 22/09/2023
63-58
Δευτέρα 25/09/2023
50-29
  
 Nea Makri TeamProbonators 
TuneSquad BC  Tempelicans
Δευτέρα 18/09/2023
54-42
Δευτέρα 18/09/2023
33-35
TuneSquad BCClutchers
  
Breaking DadsClutchers
    
Pallini Dinosaurs BC  Zakcret Sports Highlanders
Παρασκευή 15/09/2023
63-42
Παρασκευή 15/09/2023
55-35
Pallini Dinosaurs BCZakcret Sports Highlanders
Δευτέρα 25/09/2023
59-70
Παρασκευή 22/09/2023
43-68
GerontiaTimberBulls
 DurantoulesLouxoparea 
Durantoules  Louxoparea
Πέμπτη 14/09/2023
57-52
Πέμπτη 14/09/2023
55-47
DurantoulesLouxoparea
  
AlsoupoliGarden State Warriors
    
Rockers Appetizers  He-Ma
Τετάρτη 13/09/2023
36-37
Τετάρτη 13/09/2023
55-50
Palaimaxoi BCHe-Ma
Κυριακή 24/09/2023
63-52
Σάββατο 23/09/2023
49-47
Palaimaxoi BCLietuvlos Rytas
 Palaimaxoi BCHe-Ma 
Bubble Bobble  Hodream Team
Σάββατο 16/09/2023
49-41
Κυριακή 17/09/2023
29-24
Bubble BobbleHodream Team
  
Old FirmRemal Madrid
     
Beer A Man 2024   DragonBallZ
Κυριακή 17/09/2023
36-34
Σάββατο 16/09/2023
44-48
Beer A Man 2024Zoglers
Κυριακή 24/09/2023
32-61
Παρασκευή 22/09/2023
35-29
Anonymous BCZoglers
 ΧίονιςZoglers 
    
  
ΧίονιςDrink Team
  
  
  
  
  
DragonsFC San Pauli
Σάββατο 23/09/2023
49-37
Σάββατο 23/09/2023
73-51
  
 DragonsFC San Pauli 
The Profs  Χέλια
Δευτέρα 18/09/2023
46-43
Δευτέρα 18/09/2023
33-35
The ProfsCafenovioi
  
Aerial BallersCafenovioi
     
Uncle Drew   Vector Team
Παρασκευή 15/09/2023
104-57
Παρασκευή 15/09/2023
45-35
Uncle DrewVector Team
Σάββατο 23/09/2023
75-73
Παρασκευή 22/09/2023
28-46
Maroussi City BCThree and Kukoc
 Uncle DrewΙΧΩΡ 
Sportbillides  ΙΧΩΡ
Πέμπτη 14/09/2023
47-42
Πέμπτη 14/09/2023
56-27 Hoops I did it again
SportbillidesΙΧΩΡ
  
Psy ChoHoops I did it again
    
Red Field BC  Old School
Τετάρτη 13/09/2023
62-40
Τετάρτη 13/09/2023
66-25
Red Field BCOld School
Δευτέρα 25/09/2023
47-50
Δευτέρα 25/09/2023
44-60
96ersCoyotes
 Baby BoomersErythraia Bulls 
Baby Boomers  Erythraia Bulls
Σάββατο 16/09/2023
75-31
Σάββατο 16/09/2023
60-39
Baby BoomersErythraia Bulls
  
Oi axtenistoiVatos Blockos
    
Starades  Nothing But Net
Κυριακή 17/09/2023
62-37
Κυριακή 17/09/2023
60-47 Lapades BC
StaradesNothing But Net
Κυριακή 24/09/2023
60-61
Κυριακή 24/09/2023
63-52
Pick N’TrollLapades BC
 BuckLuvadesNothing But Net 
    
  
BuckLuvadesMonakides